The Crew Organizacja Pylife

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Ogłoszenia.

#1 2016-12-29 13:52:33

D3SIGN3R
Rekrut
Dołączył: 2016-12-29
Liczba postów: 0
Windows 8.1Chrome 55.0.2883.87

Podanie D3SIGN3R

Imię :  Patryk
Nick w grze : D3SIGN3R
Wiek : 16
Staż na serwerze : 3 lata
Czy byłeś już w gangu na serwerze (jesli tak to napisz w jakim oraz podaj powód opuszczenia): Fanaberia odszedłem ponieważ się rozsypał gang. Gangster Disciplines odszedłem bo nikt nie wchodził. Innych nie pamiętam bo to dawno było.
Czy posiadasz jakieś kary na serwerze, jeśli tak to jakie?: 5 razy dostałem prawo jazdy. Bana żadnego.
Coś o sobie : Tak jak wcześniej wspominałem na imię mam Patryk, mam 16 lat.. Mieszkam na pomorzu, a dokładnie w małej miejscowości jaką jest Czarna Woda. Uczęszczam do trzeciej klasy szkoły zawodowej w kierunku elektryk, lecz na tym nie chcę poprzestać, gdy tylko skończę zawodówkę mam zamiar udać się do szkoły zaocznej aby zdać maturę. Interesuję się głównie Informatyką oraz motoryzacją. Z charakteru jestem osobą empatyczną oraz spokojną z poczuciem humoru.
Dlaczego chcesz dołączyć do organizacji:  Ponieważ chciałbym dojść do tej organizacji, ponieważ jest tam kilku znajomych no i fajna org.
Krótko opisz siebie: Witam serdecznie, mam na imię Patryk pochodzę z województwa Lubuskiego i mam 16lat. Interesuję się: Służbami mundurowymi, sportem oraz motoryzacją. Na co dzień uczęszczam do 3klasy gimnazjum Jestem miłym,pomocny oraz odważnym chłopakiem. Nie toleruję chamstwa a szczególnie do osób starszych. Nie lubie się kłócić, dlatego nie odpowiadam na prowokacje innych. Myślę że ludzie opisują mnie pozytywnie ponieważ często mnie wam poczucie humoru.
Wymień swoje ostatnie 5 nicków (cmd /nicki) : designer, dEsigner*, rzultyczlowiek, DESIGNER., designer.dZk
Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem organizacji?: Tak
Pasek ze strony http://panel.pylife.pl/:::    27686.pasek1.png

Offline

#2 2016-12-29 14:01:08

MegaKoks
Lider
Dołączył: 2016-05-21
Liczba postów: 40
WindowsChrome 51.0.2704.79

Odp: Podanie D3SIGN3R

Pisz pw [dblpt])


Hard Administracja

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
xxxrp - aramin - make-your-own-story - bugmaher - zielono